Про компанію ALLIED TELESIS

Allied Telesis – досить авторитетна і відома в світі компанія. На сьогоднішній день фірма є безперечним лідером в області IP / Ethernet мереж. Її фахівці створюють передові зразки виробів, що відповідають чинним стандартам на основі IP, а також гарантують належну та безперебійну передачу даних, відео матеріалів та голосу.

Всі корпоративні замовники чудовий шанс у стислі терміни отримати комплексне і надійне рішення для мережі від одного постачальника. Він пропонує технології абсолютно для всіх рівнів мереж.

Сьогодні Allied Telesis готова запропонувати клієнтам великий асортимент продукції за доступною ціною для магістральних мереж, агрегації, а також мереж доступу різних провайдерів послуг. Продукція компанії підійде для цілого ряду галузей народного господарства. Компанія створює і реалізує пристрої для передачі даних і відео, медіашлюзи для підключення корпоративних і приватних користувачів до різноманітних послуг голосового зв’язку, а також різні платформи з підвищеною продуктивністю, створені на базі шасі (для інсталяції масштабних мережевих інфраструктур).