Про компанію ANRECSON

Компанія Shen zhen Anrecson Electronics Co., Ltd була заснована в 1998 році. Компанія є провідним світовим виробником, що спеціалізується на розробці і виробництві моніторів з сенсорним екраном, моніторів з відкритою рамою, промислових моніторів, промислових панельних ПК, цифрових вивісок, відеоспостереження, відеостін і т. д.

Розміри моніторів коливаються від 5 до 100 дюймів і широко використовується в області моніторингу безпеки, центру управління рухом, міській площі, торгового центру, банку, школи, лікарні і т. д. Монітори компанії можуть застосовуватися в таких пристроях, як банкомати, транспортні системи, торгові автомати, ігрові автомати, POS, медичні установи, верстати з ЧПУ і т. Д.

Anrecson пропонує конкурентоспроможні ціни, надійну якість та швидку доставку. Продукція компанії має сертифікати CE, RoHS, FCC, CCC, Anrecson також здійснює сувору систему управління якістю відповідно до вимог ISO9001. «Чесність. Спільна робота, інновації та сталий розвиток »є факторами, які сприятимуть стабільному і кращому росту Anrecson. «Anrecson, ви можете довіряти».