Про компанію C&T

Компанія ТОВ “Електроні компоненти та засоби обчислювальної техніки” являється офіційним представником компанії C&T в Україні

C&T Solution Inc. складається з досвідчених фахівців і висококваліфікованих інженерів. C&T зі штаб-квартирою в Тайвані, що спеціалізується на наданні промислових/вбудованих обчислювальних рішень для промислової автоматизації, медичних обчислень, транспорту, мереж та інших галузей, прагне до найвищих стандартів в області інновацій і технологій, що дозволяє компанії пропонувати широкий асортимент, який складається з вбудованих систем, систем відображення та промислових панелей, здатних витримувати екстремальні умови навколишнього середовища, удари та вібрацію.

Незважаючи на те, що C&T – молода компанія, але вона вже дуже досвідчена, наш найцінніший актив – це наша команда. В C&T наша внутрішня команда R&D працює в тісній співпраці з провідними постачальниками, щоб задовольнити майбутні вимоги та пропонувати інноваційні продукти для нашої вимогливої ​​клієнтської бази. Ми постійно вдосконалюємо всі наші процеси для підвищення цінності, перевірки надійності і стимулювання інновацій. Наша власна команда інженерів займається розробкою креативних рішень, які покращують можливості наших продуктів.

Перейти за посиланням, щоб ознайомитись з лінійкою безвентиляторних комп’ютерів C&T для транспорту.

Перейти за посиланням, щоб ознайомитись з ПК для ЖД транспорту

Перейти за посиланням, щоб ознайомитись з новітньою лінійкою систем відображення C&T.

Перейти за посиланням, щоб ознайомитись зі сторінкою пошуку обладнання по заданих критеріях.

RCO-6100 серія промислових безвентиляторних комп’ютерів з процесорами ​8th/9th Gen Intel® Core™
Комп’ютер з сенсорним екраном серії SIO IP66 / IP69K