Про компанію DURABOOK

DURABOOK – провідна торгова марка міжнародної корпорації Twinhead. У 2000 році компанія розробила свій перший ноутбук підвищеної міцності, призначений для військових потреб, а вже в 2002 році була представлена торгова марка DURABOOK. Ця нова назва об’єднала в собі слова “durability” (довговічність) та “notebook”(ноутбук). 

На сьогоднішній день у всіх куточках світу велика кількість споживачів віддають перевагу пристроям підвищеної міцності торгової марки DURABOOK, серед них підрозділи Збройних Сил США, агентства з
охорони громадської безпеки. А також компанії, що працюють в нафтогазовій області, логістиці, в сфері охорони здоров’я, в комунальній галузі та автомобільній промисловості.

Маючи потужну інженерну базу, високотехнологічне виробництво, контроль якості та клієнтоорієнтовану сервісну підтримку, до 2018 року Durabook вдалося зайняти своє місце на ринку, сформувати глобальну базу клієнтів, та заробити гарну репутацію. А в 2019 році бренд Durabook офіційно представлений і в Україні. Нещодавно наша компанія «ЕКЗОТ» підписала партнерський контракт про співробітництво з корпорація Twinhead International, и вже отримала перші замовлення.

Продукція Durabook відповідає стандартам MIL-STD-810G, MIL-STD-461F, що дозволяють використання в найсуворіших умовах – від арктичних до тропічних або пустельних, під дією кліматичних та механічних впливів. Під час випробувань пристрої перевіряються на стійкість до ударів, вібрацій, стискання, непроникність рідин, вологи, пилу, на термостійкість та на міцність кріплення дисплею. Такі особливості, як, наприклад, безвентиляторна конструкція, конструктив із AlMg-сплаву, або резервний елемент живлення, підвищують надійність та забезпечують роботу без простоїв. А власна технологія DynaVue® забезпечує надійне зчитування інформації з дисплею незалежно від кута огляду чи освітленості.

Постачання

Лінійка продуктів DURABOK

При певних умовах експлуатації виникає необхідність застосування обладнання підвищеної міцності. Коли вам необхідні мобільні комп’ютерні системи які здатні витримати екстремальні умови, обов’язково необхідно використовувати відповідне обладнання пристосоване для роботи в складних умовах експлуатації. Для нас вирішальними факторами є міцність, продуктивність і надійність експлуатації в будь-яких умовах. Розроблений з метою задоволення зростаючих потреб промислового ринку, неперевершений асортимент торгової марки DURABOOK здатний задовольнити всі ваші потреби.

Переваги продукції DURABOOK

1

Обладнання сертифіковане незалежної сторонньою організацією за стандартом MIL-STD-810G і відповідності класу захисту, а також вимогам стандарту ANSI / ISA 12.12.01 і MIL-STD-416G / 416F.

6

Сучасна надійна конструкція підвищує продуктивність і ефективна в будь-яких умовах експлуатації.

2

Устаткування пройшло випробування на стійкість при падінні з 6 футів (182 см), перевірку на жорсткі вібрації та на ударостійкість.​

7

Неперевершені рішення для збереження термостійкості забезпечують безперебійну роботу в критичних ситуаціях.

3

Підтримує максимальну продуктивність під час роботи при екстремальних температурах: як і при охолоджуванні до -30ᵒC, так і при нагріванні до + 60ᵒC.

8

Обладнання розроблене з високотехнологічних матеріалів, які забезпечують повноцінний захист.

4

Технологія DynaVue® покращує чіткість дисплея і на 23% розширює кут огляду, в той же час дисплей розроблений і виготовлений згідно з класом захисту для експлуатації на відкритому повітрі і при денному освітленні.

9

Веб-камери обладнані додатковими затворами для посиленого захисту, що відкриваються і закриваються одним рухом пальця.