Z14I потужна кастомізація

    Технології знаходяться в основі організацій оборони, державної безпеки, служб екстреної допомоги і критично важливих національних інфраструктур. Потужні захищені пристрої збільшують переваги, які ця технологія надає.
   Захищений ноутбук Z14I від Durabook забезпечує нескінченну настройку так, щоб користувачі змогли перетворити пристрій в ряд різних рішень, які виходять далеко за рамки будь-яких можливостей, пропонованих сьогодні на ринку.

Блок розширення
PCI-e

Захищений ноутбук Z14I оснащений модулем розширення з двома відсіками PCIe x 4 і PCIe x 1 – найпотужнішим розширенням, яке коли-небудь існувало в міцному ноутбуці. Коробка миттєво і легко перетворює пристрій з потужного портативного ПК в мобільний файловий сервер або сервер даних.

Потужна обробка
графіки

Z14I також пропонує неперевершену графічну продуктивність завдяки дискретному графічному блоку розширення з графічними чіпами Nvidia® GeForce GTX1050 і GeForce GTX1050 Ti.

Міцні роз'єми
військового класу

Для більшості інтерфейсів Z14I доступні спеціальні роз’єми військового класу. Підвищуючи гнучкість, ці міцні роз’єми ідеально підходять для таких додатків, як військова промисловість, промислова автоматизація та будь-яка діяльність, що вимагає водонепроникних роз’ємів.