Про компанію EMDOOR

Emdoor – оригінальний виробник захищених мобільних комп’ютерів, включаючи захищені планшети, захищені ноутбуки, захищені кишенькові комп’ютери і інші промислові термінальні пристрої. Emdoor спеціалізується на промислових рішеннях в якості дочірньої компанії Emdoor Group, заснованої в 2002 році зі штаб-квартирою в місті Шеньчжень.

Emdoor має давні і стратегічні партнерські відносини з Intel®, Microsoft®, Qualcomm® і Google®, які дозволили ліцензувати ОС Windows і ОС Android відповідно для наших захищених продуктів. Більш того, у нас є MADA (Угода про поширення мобільних додатків), авторизоване Google. З 2007 року по теперішній час Emdoor удостоюється нагород «Золотий партнер Microsoft», «Кращий партнер ODM», «Краща IDH року» і «Премія Intel за інновації», «Премія за доставку в мільйони класів» від Microsoft і Intel.

Захищені продукти і рішення Emdoor широко використовуються в таких галузях, як логістика, складування, фінанси, будівництво, виробництво, роздрібна торгівля, обслуговування, електронна комерція, охорону здоров’я, готельний бізнес і т. Д. Ми випустили захищене мобільний пристрій від 4 до 21, 5 дюймів для різних галузевих рішень, який успішно завоював визнання як піонер і стійкий прихильник індустрії мобільних пристроїв підвищеної міцності.