Про компанію GESHEM

Компанія Shenzhen Geshem Technology Co., LTD є розробником і виробником промислових комп’ютерів,  вбудованих блоковів ПК, промислових панельних ПК, міцних планшетів, військових ноутбуків, міцних моніторів ш т. д. Ми відповідаємо вимогам кожного клієнта, надаючи швидкі, якісні і гнучкі OEM & ODM товари.

У Geshem є команда R & D маркетингу з більш ніж 15-річним досвідом. У 2016 році компанія була нагороджена «Національним високотехнологічним підприємством» і сертифікованим відповідно до GB/T19001 у 2016/ISO9001:2015 у 2018 році, а також авторизована як науково-виробнича база для військових частин і отримала сертифікат кваліфікації безпеки в 2019 році. Продукти сертифіковані CE, FCC, WEEE, ROHS, BSMI, CCC і т. Д.

Geshem зі штаб-квартирою в Шеньчжені, має філію по всьому Китаю в Пекіні, Шанхаї, Нанкіні, Ченду і т. Д. У 2019 компанія відкрила філію в Німеччині. Продукція Geshenn широко продається як в Китаї, так і по всьому світу, включаючи Європу, Південну і Північну Америку, Близький Схід, Південно-Східну Азію і т. Д. Geshenn поставляє промислові комп’ютери для різних застосувань, таких як інтелектуальне сільське господарство, транспорт і логістика, IOT, освіта і медицина, електроенергія і т. д.