Про компанію GIADA

Заснована в 1999 році, JEHE Technology Development CO., LTD (Giada, світовий бренд JEHE), є провідним виробником і постачальником вбудованих ПК, серверів, материнських плат і програмних систем в Китаї.

Після 20 років розвитку Giada стала міжнародною групою компаній, яка надає продукцію і послуги більш ніж в 50 країнах світу. Компанія має філії в Північному Китаї, Центральному Китаї, Південному Китаї, Гонконгу, США і Європі. Giada є основним партнером Intel® в Китаї і асоційованим членом Intel® ISA (IoT Solution Alliance).

Giada пропонує повний спектр продукції для задоволення різноманітних потреб клієнтів і приділяє особливу увагу високій якості. 

З моменту свого заснування компанія докладає великі зусилля для створення власного бренду. Giada має високу репутацію і стабільну частку ринку в суміжних галузях в Китаї, Західній Європі та Північній Америці. Giada була нагороджена призом Media Player в категорії Digital Signage 2018 за перше місце на саміті Digital Signage Europe в Франкфурті, Німеччина. Giada була удостоєна честі за свою лідируючу позицію на постійно зростаючому європейському ринку Digital Signage, де Giada є одночасно самим продаваним медіаплеєром Digital Signage, а також найкращим брендом серед 180 + європейських системних інтеграторів.