Про компанію HONEYWELL

Honeywell International це корпорація яка стрімко розвивається в багатьох галузях промислових технологій, входить в список 100 провідних світових компаній, що складається журналом Fortune. По всьому світу корпорація надає послуги в таких областях, як аерокосмічна техніка, технології управління адміністративними, промисловими і житловими будівлями, автомобільна техніка, турбокомпресори і спеціальні матеріали.

Головний офіс корпорації Honeywell знаходиться в місті Морріс, штат Нью-Джерсі, США. Акції компанії розміщені на фондових біржах Нью-Йорка, Лондона і Чикаго.

Підрозділ комплексних систем безпеки Honeywell (Honeywell Security and Fire) – провідний світовий розробник і виробник систем контролю доступу, охоронної, пожежної сигналізації, відеоспостереження, мовного оповіщення, а також інтегрованих рішень по забезпеченню безпеки комерційних і житлових будівель. Єдина платформа дозволяє створювати комплексну систему безпеки практично для будь-якого об’єкта.

Honeywell працює з партнерами, що представляють різні галузі економіки: роздрібна торгівля, банківський і фінансовий сектор, транспорт і його інфраструктура, житлова і комерційна нерухомість, промисловість і виробництво. Для кожного сегмента ринку компанія пропонує рішення, що найбільш точно відповідають вимогам і реаліям сьогоднішнього дня.