Про компанію JHCTECH

Компанія JHCTECH була заснована в Шеньчжені в квітні 2002 року. У нас є різноманітні продукти і послуги, такі як промислові панельні комп’ютери, промислові сенсорні дисплеї, що вбудовуються блокові комп’ютери, одноплатні комп’ютери, індивідуальні рішення зосередивши увагу на галузевих програмах і розширення можливостей для надання додаткових послуг, і т. д. 

Наша продукція пройшла CE , FCC, E-Mark, EN50155 та інші галузеві сертифікати. Спираючись на багаторічний досвід, ми здійснюємо стратегічну політику «Незалежні інновації, мудрість в Китаї». Що означає постійну увага до досліджень і виробництва промислової комп’ютерної та системної прикладної платформи.

JHCTECH обслуговує клієнтів з основними цінностями «чесністьвдячністьвідповідальність» і використовує технологічні інновації для створення максимальної цінності для суспільства. Дотримуючись бізнес-філософії «зосередитися на промисловості, досвіді в продуктах і перевазі в послугах» ми сприяємо створенню конкурентоспроможного на міжнародному рівні національного промислового бренду!