Про компанію MEAN WELL

Компанія Mean Well, була заснована в 1982 році, і одна з небагатьох, виробляє стандартні імпульсні джерела живлення серійно. У глобальному світовому рейтингу Mean Well входить в першу 5-ку найбільших виробників. На відміну від інших виробників, орієнтованих на виробництво виключно замовний продукції для великих виробників або ж послуг на контрактне складання блоків живлення, компанія Mean Well 99% продукції виробляє самостійно і реалізує під своїм власним брендом.

Компанія Mean Well спеціалізується на виготовленні імпульсних джерел живлення (AC / DC перетворювачів), блоків живлення для світлодіодів (LED драйверів), DC / DC-перетворювачів, инверторах і зарядних пристроїв.

Філософія компанії Mean Well – це взаємовигідне довгострокове співробітництво з замовниками, виробниками, персоналом, засноване на принципі “добрих намірів“, як власне і перекладається назва компанія. У головному офісі компанії, розташованому в New Taipei Industrial Park, Тайвань, працює більше 2500 співробітників, офіси компанії та виробничі потужності розташовані по всьому світу, що дозволяє забезпечувати надійну і своєчасну доставку товару в різні куточки планети, а також технічну підтримку і гарантію продукції.