Про компанію ORING

Заснована в 2005 році, ORing спеціалізується на розробці інноваційних продуктів під власним брендом для промислових підприємств. За ці роки ORing накопичив багатий досвід в галузі дротяних і бездротових мережевих комунікацій.

Відповідно до комерціалізацією 5G, ORing розширила свою діяльність в області IIoT, допомагаючи клієнтам реалізувати всі види додатків IIoT, такі як інтелектуальне виробництво, розумне місто і промислова автоматизація. З урахуванням високої якості продукції та найкращого обслуговування клієнтів, ORing продовжує випускати передові продукти, що відповідають потребам клієнтів.

Продукція ORing широко застосовується в системах відеоспостереження, залізничному транспорті, промисловій автоматизації, електричних підстанціях, поновлюваних джерелах енергії і морських галузях.

ORing працює з дистриб’юторами по всьому світу, щоб надавати продукти і послуги для клієнтів у різних регіонах. Добре навчена команда і партнери ORing добре розбираються в галузі і на ринку додатків, а також володіють унікальними ноу-хау в області мережевих технологій; тому компанія може допомогти користувачам отримати максимальну користь з продуктів і рішень ORing.