Ford використовують Durabook для обслуговування своїх “рухливих комп’ютерів”

Міцний, функціональний та розроблений для максимальної продуктивності – ноутбук Durabook
та автомобілі Ford, які він допомагає обслуговувати

клієнт

проблема

рішення

Дилери Ford
Нова Зеландія

Міцний ноутбук, що ідеально підходить для автомеханіків, які можуть запускати діагностичне
ПЗ для обслуговування автомобілів.

Durabook S14I простий у використанні для введення даних, аналізу безлічі діагностичних даних, і досить міцний для використання в майстернях

«Моя машина – це рухливий комп’ютер», – незабаром сказав Джим Хакетт, після призначення на посаду генерального директора Ford Motor Company. «Мій бізнес – це обчислення».

Це факт, що в середньому сімейному автомобілі тепер більше
обчислювальної потужності, ніж у ракеті, яка відправила людей на Місяць. Навіть у відносно скромних машинах є комп’ютери управління звуковою системою, замками, навігаційною системою, і контролю  викидів парникових газів.

комп’ютери для обслуговування
„рухомих комп’ютерів”

Механіки повинні мати можливість досліджувати комп’ютер транспортного засобу, вносити зміни і оновлювати програмне забезпечення. Ви так само ймовірно побачите механіка з ноутбуком або планшетом в руці, як і з гайковим ключем.

Інженери Ford використовують захищений ноутбук Durabook для обслуговування своїх автомобілів. Вони підключаються до комп’ютера автомобіля і використовують програмне забезпечення Ford’s Vehicle Communication Module для діагностики, аналізу даних в реальному часі, зчитування інформації з датчиків, зміни основних параметрів і оновлення програмного забезпечення. Цей процес може бути виконаний по бездротовій мережі або через USB-порт, підключений до захищених портів Durabook з класом захисту IP, що забезпечує безпечне підключення для дротового діагностики.

майстерня -
тяжке
середовище

Це складне середовище для будь-якого пристрою, як стверджує Тунг Кунг, інженер з технічного обслуговування Ford NZ: «З цими пристроями часто звертаються і вони переміщаються», – говорить він, – «від місця водія до моторного відсіку, сидячи на інструменті. коробка. Вони неминуче отримують удари і повинні витримувати удари і падіння. Наші відсіки для обслуговування досить чисті, але повністю уникнути попадання брудних рук на сенсорний екран неможливо. Звичайний планшет або ноутбук просто не годяться для нашого навколишнього середовища ».

Компанія Ford вивчила різні доступні варіанти традиційних і спеціалізованих технологій, щоб знайти пристрій, що відповідає їхнім потребам. «Ми вибрали Durabook після того, як запустили пробну версію, в ході якої ми протестували ряд пристроїв, оскільки нам потрібно було щось більш жорстке», – каже Унг.

ПРАВИЛЬНИЙ
ІНСТРУМЕНТ
ДЛЯ РОБОТИ

Інший важливий фактор – великий розмір екрану. Кріс Сіммс, бригадир Bay Ford Hastings, тут проходило випробування, пояснює: «Екран на пристроях, які ми використовували раніше, був занадто малий для того обсягу даних, який необхідно переглядати нашим технічним фахівцям – нам потрібен великий сенсорний екран, клавіатура та велика продуктивність. Коли ми пояснили проблему експерту, вони порекомендували Durabook і запропонували нам ноутбук S14I для тестування ».

Durabook не тільки міцний, але і пропонує кращу ціну і продуктивність в порівнянні з будь-яким з протестованих пристроїв. Кріс виявив, що Durabook S14I – високопродуктивний ноутбук, який робить все, що потрібно йому і його команді. «Це безперечно швидше, ніж те, що у нас було раніше, і 14-дюймовий екран значно спрощують читання графіків і діагностичних даних. Він може витримувати удари в майстерні, а розмір клавіатури підходить для швидкого введення даних. Перехід був гарним рішенням».