На сьогоднішній день, відеоспостереження є най популярним засобом повсякденної безпеки через інтернет мережу IoT та IoS. Завдяки рішенням від компанії VECOW, ми отримуємо не тільки критичні обчислювальні данні, фіксація HD- зображень, виявлення в реальному часі, резервування даних та інше, а також надійність у використанні в сурових умовах. Запропонована відмінна працездатність та сумісність системі, 10G SFP+, USB 3.1 (10G), USB 3.0 (5G), IEEE 802.3at PoE+ (1G) або Gigabit SFP LAN (1G), SSD/HDD з RAID data protection, фіксовані PCI/PCIe, SUMIT A, B або Mini PCIe розширення, надійність та можливість легкого обслуговування. Компактні системи VECOW all-in-one, безвентиляторні, та з можливістю відеозахвату є надійним рішенням з підтримкою різноманітних додатків відеоспостереження. Запропонований великий вибір по працездатності в таких моделях як: ECX-1400/1300 series, ECS-9000/9200 series, IVH-9000/9200 series, ECS-9700/9600 series, ECS-8000 series, IVH-7700 series, ECS-7700/7800 series, ECS-4500 series, ECS-4000 series, SPC-2000 series, RCS-9000F series and RCS-2000 series.

розгорнути

Advantech пропонує повний спектр вбудованих комп’ютерів для автоматизації в надійному безкабельному виконанні, який включає в себе в тому числі безвентиляторні промислові комп’ютери і промислові пристрої управління. Кожна вбудована обчислювальна платформа серії UNO підходить для широкого спектру додатків автоматизації і самих різних умов навколишнього середовища завдяки кільком компактним інтерфейсів вводу / виводу, різних варіантів розширення і декількома варіантами монтажу. Серія UNO -1000 призначена для монтажу на DIN-рейку; серія UNO-1100 являє собою високопродуктивні комп’ютери автоматизації для монтажу на DIN-рейку; серія UNO-2000 – це компактні безвентиляторні вбудовуються комп’ютери автоматизації з підтримкою слота розширення PC / 104; серія UNO-2100 являє собою високопродуктивні вбудовані комп’ютери автоматизації з підтримкою слота розширення PC – 104; серія UNO-3000 є високопродуктивними вбудовуваними комп’ютерами автоматизації з фронтальним доступом і слотами розширення PCI; серія UNO-4000 являє собою вбудовані комп’ютери автоматизації для монтажу в стійку і зі слотами розширення PCI. Таким чином, Advantech надає найрізноманітніші пристрої управління промислової автоматизації для задоволення будь-яких вимог.

розгорнути

Компактні системи AIMC спрямовані для автоматизаціі систем, таких як Автоматизована оптична перевірка (AOI), Vision Inspection, всі з яких мають невеликий розмір, мають велику продуктивність та невелике енергоспоживання. Завдяки новітнім процесорам Intel® Core ™, вони забезпечують покращені обчислювальні та графічні характеристики. Завдяки компактному розміру та високій продуктивності компактна система Advantech ідеально підходить для автоматизованих програм, таких як автоматизований оптичний обгляд (AOI) та автоматизація процесу.

розгорнути

Вбудовувані безвентиляторні комп’ютери Advantech – призначені для віддаленого моніторингу та управління периферійними пристроями. Компанія Advantech пропонує різноманітні модульні рішення введення виведення готові до застосування, за допомогою яких клієнт може швидко впроваджувати свої програми та отримати швидку продуктивність.

розгорнути

Система Vision – це продукт, який Advantech пропонує для автоматизованих пристроїв, таких як Автоматизована оптична інспекція (AOI), перевірка вирівнювання, де все залежить від машинного бачення. Система Vision характеризується  продуктивністю обчислень та низьким енергоспоживанням, інтелектуальним управлінням і тривалістю виробу. Завдяки новітнім процесорам Intel® Core ™ ми поставляємо поліпшені обчислювальні та графічні характеристики. Завдяки багатофункціональному інтерфейсу вводу-виводу та високій продуктивності система Advantech ідеально підходить для автоматизованих програм, включаючи автоматичне оптичне обстеження (AOI), перевірку етикетки, перевірку пластин та автоматизацію процесу.

розгорнути

Компактний модульний ПК підтримує розширення i-module для задоволення різноманітних вимог до застосування. Модульний комп’ютер зменшує час виконання CTOS завдяки легкій конфігурації, та може  широко застосовуватись для автоматизації роботи виробництва та обладнання.

розгорнути

Для програм автоматизації електромереж і електропідстанцій Advantech розробила безвентиляторні промислові комп’ютери для монтажу в стійку, виконують роль шлюзу даних і обчислювальної платформи. Комп’ютери серії UNO-4000 мають безвентиляторне виконання і можуть працювати з широким спектром обчислювальних платформ, дозволяючи підвищити ефективність передачі електроенергії і автоматизації електропідстанцій. Порти ввеоду / виводу на задній панелі і світлодіодні індикатори стану для всіх портів і режимів роботи на передній панелі спрощують процес відстеження стану роботи. Серія UNO-4000 не тільки підвищує експлуатаційну сумісність і взаємопов’язаність, а й забезпечує високонадійну функціональність, відповідаючи жорстким і критичним вимогам систем автоматизації електромереж і електропідстанцій.

розгорнути
C&T Solution Inc. складається з досвідчених фахівців і висококваліфікованих інженерів. C&T зі штаб-квартирою в Тайвані, що спеціалізується на наданні промислових/вбудованих обчислювальних рішень для промислової автоматизації, медичних обчислень, транспорту, мереж та інших галузей, прагне до найвищих стандартів в області інновацій і технологій, що дозволяє компанії пропонувати широкий асортимент, який складається з вбудованих систем, систем відображення та промислових панелей, здатних витримувати екстремальні умови навколишнього середовища, удари та вібрацію.
розгорнути