Промислові корпуси для монтажу в стійку

RMC – Промислові корпуси для монтажу в стійку

1U з 15-дюймовою глибиною для додатків, Стандартний розмір материнської плати ATX (9,6 ”x 12”).
Розроблено спеціально для серверів початкового рівня, комп’ютерної телефонії та приладів із глибиною 17 дюймів і відмінним потоком повітря. Він підтримує повний спектр материнських плат ATX на основі одного процесора.

Чотири 5,25-дюймові відсіки дозволяють користувачеві встановлювати з DVD-дисків, CD-дисків або різних типів контейнерів з жорстким диском, які можна замінювати. Для високої доступності також підтримується резервний джерело живлення з гарячою заміною.

Чотири 5,25-дюймових відсіку дозволяють користувачеві встановлювати компакт-диски, DVD-диски, 1 або 3 накопичувача з можливістю гарячої заміни.
Ця система 2U може підтримувати до 9 x 3,5 “HDD.

Блок живлення PS / 2 забезпечує цінову перевагу перед тонким блоком живлення розміром 2U.

Корпус RMC-2S є ідеальним вибором для серверів початкового рівня. Блок живлення PS / 2 забезпечує цінову перевагу перед тонким блоком живлення розміром 2U.

RMC-3A спроектований з глибиною 17 дюймів, щоб відповідати вимогам телекомунікаційних, військових і прикладних програм. Карти повної довжини все ще підтримуються навіть на укороченою глибині.

У цьому корпусі підтримуються материнські плати сумісні з 12 “x 13” Extended ATX або SSI EEB 3.5.

У цьому корпусі підтримуються материнські плати, сумісні з ATX або SSI CEB 1.01, розміром до 12 “x 10,5”.

RMC-3S призначений для додатків початкового рівня.

RMC-4A має глибину 17.7 “, при цьому зберігається можливість установки карт розширення повної довжини. 

Є базовим корпусом для монтажу в стійку. Він спроектований так, щоб відповідати всім стандартним компонентам робочого столу, але його глибина не перевищує 20 дюймів. Багато запатентовані конструкції роблять цей корпус кращим вибором в своєму класі.