Модулі серії APAX-5000 відрізняються відкритою архітектурою розробки з можливостями резервування і об’єднують в собі функції управління, обробки інформації та комунікаційних можливостей в єдиній системі контролю. Ця серія має можливість реалізації двопроцесорних конфігурацій, як з однаковим ПО в обох процесорах (резервування), так і з різними (наприклад, управління і візуалізація ТП). Універсальність, гнучкість і масштабованість системи віддаленого вводу / виводу APAX здатна повністю задовольнити різнобічні потреби промислової автоматизації. Крім того, модулі віддаленого вводу / виводу серії APAX-5000 мають багато корисних функціональних можливостей, що дозволяють скоротити витрати інженерів, наприклад можливість гарячої заміни, висока щільність інтерфейсів, клемні блоки з зажимами, ID-перемикачі, світлодіодні індикатори стану, етикетки для нанесення інформації про підключеної проводці і гнучка топологія розширення. Серія APAX-5000 включає в себе контролери, модулі вводу / виводу, шинні модулі і джерела живлення. Система APAX-5000 може також застосовуватися в додатках серійного виробництва, наприклад, у виробництві продуктів харчування, напоїв, фармацевтиці, системах машинного управління а також в критичних середовищах.
розгорнути
Контролери серії ADAM-5000 оснащені процесором Intel Atom D510, а також функціями управління, такими як сторожовий таймер, резервна RAM-пам’ять і детермінований введення-виведення. АДАМ-5560CE / KW Micro PAC корисні для 224 I/O вводу-виводу. ADAM-5560KW також підтримує 5 стандартних мов програмування IEC 61131-3 в Microsoft Windows CE 5.0. Завдяки додатковому ПО HMI і вбудованому порту VGA користувачам більше не потрібно використовувати додаткові ПК SCADA в своїх додатках. Системи ADAM-5000/485 і ADAM-5000E відповідають стандарту зв’язку EIA RS-485. RS-485 був спеціально розроблений для промислових застосувань для передачі і прийому даних з високою швидкістю на великі відстані. Модулі аналогового вводу / виводу ADAM-5000 пропонують різні діапазони напруги та струму, теплову пару і RTD. І різна частота дискретизації, яку користувач може знайти підходящої для виконання свого застосування. Комунікаційні модулі ADAM-5000, включаючи ADAM-5091 і ADAM-5095, оснащені послідовними портами, що забезпечують легку розширюваність і двосторонню зв’язок.
розгорнути

Серія ADAM-6000 від Advantech легко інтегрується завдяки останнім інтернет-технологій, дозволяючи більш гнучко здійснювати віддалений моніторинг стану пристроїв. Модулі ADAM-6000 від Advantech підтримують P2P-з’єднання і програмування за допомогою графічних логічних схем (GCL), а також можуть виступати в якості автономних пристроїв вимірювання, управління і автоматизації. Проста в застосуванні і інтуїтивно зрозуміла графічна утиліта дозволяє здійснювати настройку системи в гранично короткі терміни. Серія ADAM-6000 включає в себе наступні модулі: комунікаційні контролери, модулі аналогового вводу / виводу і модулі дискретного введення / виведення.

розгорнути
Модулі серії ADAM-4000 є ідеальним рішенням для створення економічно вигідною системи віддаленого вводу / виводу. Модулі відрізняються простотою підключення, користувачеві досить використовувати два дроти для роботи модуля серії ADAM-4000 з контролером або іншими пристроями на базі RS-485. Модулі ADAM-4000 використовують комунікаційний протокол EIA RS-485; найбільш широко поширена симетрична двонаправлена лінія зв’язку підходить для промислових середовищ.
розгорнути
Перетворювачі середовища передачі і повторювачі послідовних інтерфейсів служать для сполучення послідовних мереж та інших інформаційних систем. Вони здатні прозоро конвертувати сигнали RS-232 в сигнали RS-422/485, а також в бездротові і оптичні сигнали. Багато промислових обчислювальні системи оснащуються стандартними послідовними портами RS-232. Інтерфейс RS-232 шікоро застосовується, однак відрізняється обмеженими швидкістю передачі даних, і діапазоном мережевих можливостей. Стандарти RS-422/485 долають ці обмеження завдяки диференційованої подачі напруги для сигналів управління і даних. Перетворювачі середовища передачі і повторювачі від Advantech виконані на базі сучасних промислових технологій, завдяки чому пропонують можливість більш ефективної передачі даних.
розгорнути
Нове покоління пристроїв вводу/виводу від Advantech привносить на ринок ІТ нові можливості завдяки передовим концепціям data Acquisition, data Processing to data Publishing та задоволення потреб мобільного моніторингу і контролю в рамках IoT. Широка адаптованість зробила WISE-4000 надійною ланкою в обробці великого обсягу даних, яке допомагає користувачам у визначенні їх наступних кроків у плануванні подальших дій. Завдяки інтелектуальним функціям обробки і публікації – час, що витрачається на створення звітів, може бути скорочено. Таким чином, користувачі можуть швидко помітити і виявити можливі проблеми, щоб їх уникнути чи зводить до мінімуму час простою.
розгорнути

Компактний контролер Softlogic EtherCAT, Intel Celeron 3955U 2.0ГГц, 4Гб DDR4, VGA, HDMI, 2xGbE LAN, 2xRS-232/422/485, 4xUSB 3.0, харчування 24В DC

розгорнути