Компанія Schroff – це найбільший німецький виробник комутаційних шаф, а також активних і пасивних аксесуарів. Schroff надає передові рішення щодо захисту комутаційного обладнання розподільчих вузлів горизонтальних і вертикальних підсистем. Крім широкого асортименту каталожних виробів і аксесуарів, працює схема виготовлення спеціалізованих елементів і конструкцій під замовлення.
Ось уже понад півстоліття, компанія продовжує набирати потужних обертів по виробництву добротної продукції з традиційним німецьким якістю, разом з постійним інноваційним оновленням технологій.
Зараз Schroff виробляє, під однойменним брендом, великий асортимент обладнання, це всілякі комутаційні і серверні шафи.
Виконання присутній у всіляких модифікаціях, під будь-яку потребу: відкриті і закриті, підлогові і настінні, розбірні і цільні, перфоровані і глухі, і так далі. Для захисту мережевого обладнання в спеціальних умовах, розроблені вібростійкі шафи і з високою стійкістю до ударних навантажень.

розгорнути
Компанія Hoffman, один з найпопулярніших виробників шаф для електричного і електронного устаткування, уже понад 50 років пропонує якісні та інноваційні рішення для розміщення і захисту обладнання клієнтам з усього світу. компанія щорічно випускає понад 10 млн виробів і приладдя, які відповідають стандартам ISO 9001; її рішення для захисту дозволяють забезпечити максимальну продуктивність і термін служби пристроїв. Якщо Вам здається, що компанія Hoffman пропонує найширший вибір стандартних шаф, Ви маєте рацію. Однак загляньте трохи глибше. В асортимент Hoffman входить більше 10 000 стандартних шаф і аксесуарів. При цьому Hoffman також є найбільшим постачальником замовних рішень: пропонуються модифікація розмірів, різне розташування отворів і вирізів, різні види панелей і дверей, внутрішніх перегородок, шарнірів, кріпильних елементів, кольорів і типів покриття, а також сотні приладдя та багато іншого.
розгорнути