R11 – надійна мобільність у всій красі. Надтонкий і легкий корпус має висоту всього 20 мм і вагу 1,2 кг. Володіючи таким ультракомпактним форм-фактором, він пропонує повний захист для польових працівників від суворих умов. R11 – найбільш просунутий легкий міцний планшетний ПК.
розгорнути
Захищені планшети Ruggon – ідеальний вибір для тих, кому потрібно мобільний комп’ютер, здатний працювати в важких і екстремальних умовах. Високий ступінь надійності планшетів Ruggon обумовлена, в першу чергу, спеціально створеним для навантажень корпусом, але він також має високу продуктивність, великою кількістю способів передачі інформації для будь-якої ситуації і потужною операційною системою – словом, усім, що може знадобитися професіоналу. Ударостійкий корпус, протестований по армійським методикам, і отримав найвищий клас захисту. Йому не страшні злива, пил, туман, перепади температури і інші погодні явища, які згубно впливають на складну електроніку. Чутливий екран планшета реагує на дотик навіть рукавичкою, при цьому маючи захистом від небажаних дотиків. Спеціальне покриття антивідблиску дозволяє без зусиль читати з екрану навіть при яскравому сонці. Неперевершена безпеку зберігання даних – система шифрує інформацію, що знаходиться на карті пам’яті, а так само може бути оснащено зчитувачем відбитків пальців для кращого запобігання небажаного проникнення. Величезна кількість модулів для читання штрих-кодів, перевірки паспортів і квитків і багато чого іншого.
розгорнути

Всі захищені мобільні пристрої EMDOOR (Windows® і Android) відповідають стандарту MIL-STD 810G по стійкості до падінь, ударів, герметичності (вода і пил) і коливань температури. Від 4 до 21,5 дюймів, зі сканером 2D-штрих-коду, зчитувачем відбитків пальців, модулем УВЧ, зв’язком 3G ~ 5G, екраном високої яскравості, які застосовуються в області складування і логістики, промислової автоматизації, розвідки родовищ, зовнішньої зйомки і картографії автомобільні випробування, освіту, роздрібна торгівля і інші галузі.

розгорнути