Захищені планшети RuggON

        Захищені планшети Ruggon – ідеальний вибір для тих, кому потрібно мобільний комп’ютер, здатний працювати в важких і екстремальних умовах.
       Високий ступінь надійності планшетів Ruggon обумовлена, в першу чергу, спеціально створеним для навантажень корпусом, але він також має високу продуктивність, великою кількістю способів передачі інформації для будь-якої ситуації і потужною операційною системою – словом, усім, що може знадобитися професіоналу.
       Ударостійкий корпус, протестований по армійським методикам, і отримав найвищий клас захисту. Йому не страшні злива, пил, туман, перепади температури і інші погодні явища, які згубно впливають на складну електроніку.
        Чутливий екран планшета реагує на дотик навіть рукавичкою, при цьому маючи захистом від небажаних дотиків. Спеціальне покриття антивідблиску дозволяє без зусиль читати з екрану навіть при яскравому сонці.
Неперевершена безпеку зберігання даних – система шифрує інформацію, що знаходиться на карті пам’яті, а так само може бути оснащено зчитувачем відбитків пальців для кращого запобігання небажаного проникнення.
      Величезна кількість модулів для читання штрих-кодів, перевірки паспортів і квитків і багато чого іншого.

Розгорнути

Завдяки високопродуктивному пристрою зчитування відбитків пальців, зчитувачі MRZ та багатофункціональні функції захисту, PM-311B забезпечує високий рівень безпеки.

Новий PX-501 має значно більше корисних функцій, що робить його таким же потужним, як і раніше, але збагаченим, як ніколи раніше.

Відмінно збалансована робота, але конкурентна ціна. PM-521 пропонує безпрецедентний досвід експлуатації та економічно вигідний варіант.

Беручи до уваги вимоги польових робіт, PM-522 має кращу в своєму класі надійною структурою, повної радіочастотної технологією і багатими функціями збору даних.