З самого заснування Vecow присвятила себе проектування та розробки висококласних продуктів. Завдяки високоефективному процесу проектування стали доступні якісні рішення в області машинного зору і обробки зображень, відеоспостереження і відеоаналітики, розумної промислової автоматизації. Прагнення Vecow до досконалості не обмежується забезпеченням тільки надійних продуктів. Команда розробників і продавців робить можливими будь-які побажання клієнтів, додає власний досвід і знання для отримання кращого результату і скорочення часу розробки.
розгорнути
Промислові Системи відображення забезпечують широкий спектр надійних дисплеїв від 5,7 “до 55”, включаючи РК-дисплеї, сенсорний екран панелі, зовнішні дисплеї та цифрові дисплеї, а також ряд промислових моніторів, включаючи відкриті монітори і вмонтовуючи панелі. Ці системи розроблені для задоволення різних прикладних задач.
розгорнути
Промислові монітори Advantech, починаючи від сенсорного екрану, ємнісного сенсорного екрану і резистивного сенсорного екрану це промислові світлодіодні РК-дисплеї, які забезпечують високу ступінь захисту IP-екрану і широкий діапазон робочих температур.
розгорнути

Передні дисплеї із захистом IP65 ідеально підходять для використання у вологих і запилених приміщеннях, таких як басейни SPA.

розгорнути

ELGENS– сучасна компанія з центральним офісом в Тайвані. Компанія Elgens спеціалізується на розробці і виготовленні широкої номенклатури панельних комп’ютерів і промислових моніторів для застосування в спеціальних і важких умовах.

розгорнути