Комп'ютер з сенсорним екраном серії SIO IP66 / IP69K Washdown

Міцні комп'ютери з сенсорним екраном з нержавіючої сталі з класом захисту IP

Серия SIO-200  Сенсорний екран

Потужна обробка даних і можливість підключення для модернізації Індустрії 4.0. Інтелектуальна інженерія для спрощення інтенсивного очищення. Комп’ютер з сенсорним екраном Washdown з нержавіючої сталі серії SIO забезпечує чіткість даних, швидка взаємодія і масштабованість підприємства до чистих приміщень і асептичних умов. Тонкі пристрої серії SIO зі ступенем захисту IP69K легко інтегруються в виключно гігієнічну середу.

Посилене  протистояння рідин

Серія SIO відповідає класу IP66 / IP69K, щоб витримувати мийку систем під високим тиском і високою температурою, необхідну для гігієнічних і асептичних середовищ. Промислові роз’єми введення / виводу з блокуванням M12 запобігають проникненню води і пилу під час гігієнічних мийок.

Серія SIO об’єднує розширені обчислювальні можливості, можливості розширення введення-виведення і інтерактивний дисплей для динамічних промислових розгортання. Серія SIO з нержавіючої сталі безвентиляторна, міцна і герметична, щоб витримувати екстремальні температури, різкі удари, контакт з їдкою і інтенсивні промивання устаткування.

Стійка робота  під час промивання

У серії SIO є вбудовані елементи керування включенням / відключенням сенсорного екрану, що дозволяють пристрою залишатися під напругою під час інтенсивних промивок під високим тиском. SIO підтримує автоматизацію, моніторинг та критичні функції управління, дозволяючи продовжувати роботу підприємства під час очищення.

Міцна нержавіюча сталь:  довговічність

Міцний корпус з нержавіючої сталі типу 316 забезпечує серію SIO тривалої корозійну стійкість до широкого спектру їдких речовин. Полірована матова поверхня зберігає свій елегантний зовнішній вигляд при суворих промислових умовах і при інтенсивних праннях.

Елегантний безвентиляторний дизайн

Тонка рамка з нержавіючої сталі серії SIO дозволяє використовувати різні компактні пристрої в безвентиляторному виконанні. Низькопрофільний корпус і міцна лицьова панель товщиною 21,5 мм забезпечують рішення з низьким рівнем виступу для спрощених ліній автоматизації та робочих місць.

Стійкі, чуйні  сенсорні технології

П’ятипровідні резистивні або мультисенсорні сенсорні екрани PCAP з одним торканням забезпечують точне і природне взаємодія в унікальних умовах робочого простору. Обидві сенсорні технології точно реєструють активність рук в рукавичках для промислових цілей, а скло з твердістю 7H забезпечує виняткову стійкість до подряпин від контакту з піском, інструментом і гострими предметами. Додаткові функції дисплея, такі як панелі з високою яскравістю (1000 ніт), покращують видимість в яскравих умовах, а оптичне з’єднання зберігає чіткість і яскравість у вологих приміщеннях.

Intel® Celeron® J1900  з низьким енергоспоживанням

Вбудований чотирьохядерний процесор Intel® Celeron® J1900 забезпечує розширені обчислювальні, графічні та мультимедійні можливості для промислового застосування Інтернету речей. Надійний SoC забезпечує гнучке підключення вводу-виводу і безпеку пристроїв при низькому енергоспоживанні, що ідеально підходить для вбудованих HMI і промислових панельних ПК.

  • Чотирьохядерний процесор з діапазоном частот від 2 до 2,42 ГГц
  • Розрахункова теплова потужність 10 Вт
  • Intel® HD графіка
  • Підтримка розширення PCIe 2.0

Різнобічність  у використанні

Варіанти зв’язку LTE, Bluetooth і Wi-Fi 5 забезпечують правильну бездротову передачу даних відповідно до діапазону, швидкістю, навантаженням на мережу, віддаленим керуванням і потребами в енергоспоживанні. Пристрої серії SIO легко підключаються до систем обладнання в «гучних» промислових середовищах, а також до периферійних і хмарним ресурсів для розширених потреб обробки.

Пряме підключення  спрощує розгортання

Пристрої серії SIO підключаються через роз’єм M12, виключаючи додаткові електричні перетворювачі з їх водонепроникним корпусом з рейтингом NEMA. Проста конструкція подачі живлення спрощує інтеграцію в потокові засоби автоматизації і системи заводської інфраструктури.

Гнучкість монтажу дає  додаткові можливості інтеграції

Комп’ютер SIO з сенсорним екраном і промиванням легко інтегрується в системи робочого простору завдяки кільком варіантам монтажу. SIO може бути розташований на траверсі або кронштейнах VESA або в поглиблених просторах панелей, що дає незліченні варіанти розгортання для промислових додатків.

Відео з інструкціями до установки  Yoke Mount серії ISO-200

Кріплення Yoke – це додатковий аксесуар для панельного ПК серії SIO-200. Він дозволяє встановлювати його вертикально або горизонтально на стіні або стелі. Кріплення Yoke Mount встановлюється за допомогою пари ручок. Набір Yoke Mount серії SIO-200 дозволяє користувачеві легко встановити і відрегулювати кут нахилу панелі. Кріплення Yoke Mount продається як додатковий аксесуар, а також доступне в усіх серіях SIO-200 від моделі 12,1 дюйма до моделі 21,5 дюйма.

Поліпшення оптичного склеювання (опція) 

Оптичне з’єднання заповнює уразливий повітряний зазор між сенсорною панеллю і ЖК-панеллю міцної смолою. Промислові дисплеї з оптичним з’єднанням володіють більшою довговічністю і більш яскравими зображеннями. Оптичне з’єднання також підвищує точність торкання і читаність за рахунок зменшення відблисків при яскравому освітленні і запобігання конденсації у вологому середовищі.

Панелі  високої яскравості (опція)

Яскраве освітлення може придушити навіть більш просунуті дисплеї. Додаткові панелі високої яскравості SIO 1000+ nits збільшують загальну яскравість дисплея, покращуючи читаність в яскравих умовах.
Applications1

Виробництво продуктів харчування і напоїв

Харчова промисловість та виробництво напоїв строго регулюються з точки зору дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Комп'ютери з сенсорним екраном Washdown у виробничому середовищі виконують безліч функцій управління і контролю системи, підтримуючи контакт з хлоридами і корозійними речовинами. При проектуванні обладнання необхідно враховувати просту очистку і ретельну промивку.

Applications2

Фармацевтичне виробництво

Фармацевтичні заводи уважно стежать за станом системи і регулярно миють обладнання та робочі місця для забезпечення чистоти продукту. Комп'ютери з сенсорним екраном Washdown виконують безліч важливих функцій управління і автоматизації, таких як регулювання температури і кількісні вимірювання, в легко стерилізується універсальному пристрої.

Applications3

Чисті
приміщення

Виробники складної електроніки і науково-дослідні центри вимагають бездоганної чистоти для запобігання потрапляння шкідливих частинок. Комп'ютери з сенсорним екраном з нержавіючої сталі, вбудовані в системи чистих приміщень, забезпечують надійний системний інтерфейс, здатний протистояти екстремальним фізичних факторів і інтенсивним режимам знезараження.

12.1″ XGA Resistive Touch Stainless Steel Panel PC with Intel® Celeron® Processor J1900

15.6″ 16:9 FHD Resistive Touch Stainless Steel Panel PC with Intel® Celeron® Processor J1900
21.5″ 16:9 FHD Capacitive Touch Stainless Steel Panel PC with Intel® Celeron® Processor J1900