Рішення з підтримкою можливості живлення через мережу Ethernet (PoE) від Advantech з потужністю до 15.4 Вт на один порт можуть використовуватися для живлення пристроїв стандарту IEEE802.3af за допомогою кабелів Ethernet без будь-якої додаткової кабельної проводки. Пристрої серії EKI з підтримкою PoE від Advantech виконуються в компактних металевих корпусах зі ступенем захисту IP30, що допускає роботу в запорошених промислових середовищах. Продукція з можливістю живлення через Ethernet дозволяє легко забезпечити централізоване живлення для систем промислової автоматизації.
розгорнути
Некеровані промислові Ethernet-комутатори розроблені спеціально для застосування в складних промислових умовах і пропонують не тільки неперевершену продуктивність і високу надійність, але і прийнятну вартість. Комутатори не вимагають будь-якої настройки, вони повністю готові до роботи оскільки працюють в режимі plug-and-play. Лінійка некерованих Ethernet-комутаторів представлена ​​моделями зі стандартними швидкостями передачі даних 10/100 Мбіт / с і з гігабітними швидкостями 10/100/1000 Мбіт / с, є варіанти для підключення до дротяних і волоконно-оптичних мереж.
розгорнути

Промислові керовані Ethernet-комутатори Advantech дозволяють користувачам швидко і недорого розширювати свої промислові мережі. Ці комутатори промислового класу відрізняються надійною конструкцією, що забезпечує міцність і стабільність роботи. Крім того, завдяки підтримці технології резервування Advantech X-Ring комутатори відрізняються швидким часом відновлення з’єднання з мережею (менше 10 мс), що значно збільшує надійність і швидкість передачі даних в мережевих інфраструктурах. Промислові комутатори Advantech серії EKI-7000 є ідеальним рішенням для легко керованих додатків як в офісних, так і в промислових системах

розгорнути
Teltonika – виробник обладнання і ПЗ для супутникового моніторингу. Компанія була заснована в 1998 році з головним офісом в Литві. В даний час це міжнародна литовсько-фінська компанія, що працює в сфері М2М-технологій. Якість обладнання компанії визнано в усьому світі. Тільки в Європі обладнано понад 100 000 об’єктів, мобільними терміналами компанії. Teltonika пропонує широку лінійку GPS-трекерів, включаючи пристрої для персонального моніторингу. Виробник, який вже давно зарекомендував себе на європейському ринку обладнання для IoT / M2M-рішень, в тому числі для контролю і управління транспортними засобами та телеметрії. Компанія успішно розвивається завдяки своїй широкій продуктовій лінійці, актуальності та затребуваності технічних розробок, гнучкій ціновій політиці і високій якості пристроїв.
розгорнути