| Rugged Specs | |
| Water and dust proof | IP65 |
| Tech Specs | |
| Display | 11.6" FHD (1920 x1080) Touchscreen Display |
| Operating System | Windows 11 Professional |
| Processors | Intel® Core™ i5-10210Y Processor 1.0 GHz up to 4.0 GHz |
| Memory | 8 Gb |
| Storage | 128GB PCIe SSD |
| Camera | 2MP Front Camera, without Rear Camera |
| I/O Ports | USB3.2 + USB3.2, without Smartcard |
| Communications | 802.11a/b/g/n/ac Wireless, Bluetooth 5.0 |
| Technical Documents | |
| Detailed description | |
| Datasheets | |
Please verify the characteristics of the product in manufacturer's datasheet in the "Technical Documents" section or on the manufacturer's website.
11.6" FHD (1920 x1080) Touchscreen Display, Intel® Core™ i5-10210Y Processor 1.0 GHz up to 4.0 GHz, Windows 11 Professional with 8GB RAM, 128GB PCIe SSD, 802.11a/b/g/n/ac Wireless, Bluetooth 5.0, 2MP Front Camera, USB3.2 + USB3.2, IP65
*(without Bridge Batt, without Rear Camera, without Smartcard)
U11I Basic - 11.6FHD/Intel i5-10210Y/8/128/W11P
- Brand: DURABOOK
- Product Code: U1D1P11A_AXX
- Availability: 86
-
грн. 135,762.000
- Ex Tax: грн. 113,135.000



