| Rugged Specs | |
| Drop | 4ft Drop (without Docking Connector) |
| Water and dust proof | IP53 |
| Tech Specs | |
| Display | 14" FHD (1920 x1080) 1000 Nits Display |
| Operating System | Dos |
| Processors | Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 2.4 GHz up to 4.2 GHz |
| Memory | 16Gb |
| Storage | 512GB PCIe SSD |
| I/O Ports | HDMI, VGA, RS232, SD Card Reader, TPM, Standard Keyboard |
| Communications | Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.2 |
| Technical Documents | |
| Detailed description | |
| Datasheets | |
Please verify the characteristics of the product in manufacturer's datasheet in the "Technical Documents" section or on the manufacturer's website.
14" FHD (1920 x1080) 1000 Nits Display, Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 2.4 GHz up to 4.2 GHz, with 16GB RAM, 512GB PCIe SSD, Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.2, HDMI, VGA, RS232, SD Card Reader, TPM, Standard Keyboard, IP53, 4ft Drop (without Docking Connector), Dos
S14I (G2)- Basic, i5/ 16GB/ 512GB/ 1000nits/ Dos
- Brand: DURABOOK
- Product Code: M+S14ATT4*1188862
- Availability: Out Of Stock
-
грн. 132,872.400
- Ex Tax: грн. 110,727.000
Related Products
S14I Laptop
Ноутбук S14I Міцність на рівень вище Перейти до покупки ..
грн. 0.000 Ex Tax: грн. 0.000
S14I (New G2) i5 Basic - 14FHD/Intel i5-1135G7/8/256/W11P
14" FHD (1920 x1080) Standard Display, Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 2.4 GHz up to 4.2 GHz, Windo..
грн. 92,076.000 Ex Tax: грн. 76,730.000
S14I (New G2) i5 Standard - 14FHD/Intel i5-1135G7/8/256/dock/W11P
14" FHD (1920 x1080) Standard Display, Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 2.4 GHz up to 4.2 GHz, Windo..
грн. 136,908.000 Ex Tax: грн. 114,090.000
S14I (New AIPC) - i5 Basic
14" FHD (1920 x1080) Standard Display, Intel® Core™ Ultra 5 125U (12MB Cache, up to 4.3 GHz, 12 core..
грн. 139,620.000 Ex Tax: грн. 116,350.000
S14I (New AIPC) - i5 Standard
14" FHD (1920 x1080) Standard Display, Intel® Core™ Ultra 5 125U (12MB Cache, up to 4.3 GHz, 12 core..
грн. 142,122.000 Ex Tax: грн. 118,435.000
S14I (New G2) i5 Standard - 14FHD/Intel i5-1135G7/16/512/dock/W11P
14" FHD (1920 x1080) Standard Display, Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 2.4 GHz up to 4.2 GHz, Windo..
грн. 161,172.000 Ex Tax: грн. 134,310.000


