| AC/DC Convertors | |
| Series | NDR-480 |
| Applications | Industrial, ITE (Commercial) |
| Input Type | AC and DC (universal input) |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage 1 | 24 V |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Technical Documents | |
| Link to Manufacturer's page | https://www.meanwell.com/webapp/product/search.aspx?prod=NDR-480 |
| Datasheets | |
| Packing | |
| Primary Packing | Individual carton |
| Primary Packing QTY | 1 |
| Primary Packing Weight | 1500 g Net |
| Primary Packing Dimensions | 85.5*125.2*128.5mm |
| Group Packing | Carton |
| Environmental & Export | |
| RoHS Status | + |
| ECCN | EAR99 / NLR |
| HTS Code | 8504409000 |
| Country Of Origin (COO) | China |
Please verify the characteristics of the product in manufacturer's datasheet in the "Technical Documents" section or on the manufacturer's website.
NDR-480-24 Mean Well Блок живлення 480 Вт, 24 В, 20 А На DIN-рейку
NDR-480-24
- Brand: Mean Well
- Product Code: NDR-480-24
- Availability: 104
-
грн. 5,040.000
- Ex Tax: грн. 4,200.000

