Найміцніший ноутбук
для використання в найважчих умовах

Ноутбук Z14I забезпечує неперевершену довговічність і безмежну практичність
для військових, працівників громадської безпеки та працівників національної інфраструктури.
Taipei, 30th July, 2019: Durabook, глобальний бренд захищених мобільних рішень, що належить корпорації Twinhead International, сьогодні оголосив про запуск в Європі свого надміцного ноутбука Z14I. Пристрій був розроблений спеціально для задоволення потреб військових, критично важливої національної інфраструктури та персоналу громадської безпеки. Він забезпечує неперевершену довговічність і володіє безпрецедентним набором вбудованих функцій, які дозволяють розширювати використання ноутбука на льоту. Вперше Z14I буде показаний на виставці DSEI, 10-13 вересня, Лондон, на стенді Durabook N8-210. В Україні цю модель можна буде побачити на виставці “Зброя то безпека” на стенді компанії ЕКЗОТ, яка відбудеться з 8‑11 жовтня 2019, в Міжнародному виставковому центрі м. Київ.
z14I-1
«Команда Durabook тісно співпрацювала зі своїми військовими замовниками по всьому світу, щоб зрозуміти їх зростаючі потреби і реалізувати їх рішення», – сказав генеральний директор Twinhead Фред Као. «В результаті ми включили безмежні можливості індивідуальної настройки – це означає, що користувачі можуть швидко і легко перетворити ноутбук в будь-яку кількість різних рішень, перебуваючи в дорозі. Ми підвищили рівень міцност і для обслуговування у найскладніших середовищах, тому користувачі можуть довірити пристрою безперебійну роботу в будь – якому місці і в будь – якій умові».

Блок розширення Z14I є одним з найпотужніших інструментів модернізації, особливо для польових місій. Просте підключення через один з двох слотів PCIe дозволяє ноутбуку швидко перетворитися в надпортативну робочу станцію, наприклад, систему дистанційного керування / радіозв’язку для роботів або безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Новітні дводіапазонні бездротові AC 9260 і Bluetooth® V5.0 гарантують, що всі дані можуть бути миттєво синхронізовані і передані назад в командний центр без перерви. Широкий вибір варіантів введення і виведення (включаючи відеопорти, пристрої для читання карт пам’яті, USB-порти і слоти PCMCIA Type II) забезпечує додаткові можливості підключення з широким спектром як успадкованих, так і найсучасніших систем, а також опцію вторинного акумулятора і технологію гарячої заміни батарей.

Завдяки новітньому процесору Intel® Core ™ 8-го покоління і графічним можливостям, Z14I може без навантажень справлятися із завданнями, які вимагають великих обсягів даних, такими як картографія та геотеггінг, на які агентства громадської безпеки та військові групи покладаються під час боїв і надзвичайних ситуацій. Z14I включає в себе запатентовану технологію Durabook DynaVue® і повністю сенсорний дисплей високої чіткості, пропонуючи високий коефіцієнт контрастності, який допомагає усунути внутрішні відображення, що підвищує чіткість зображення навіть під різними кутами, а також при яскравому сонячному світлі або умовах слабкого освітлення. Його
14 – дюймовий
широкоекранний дисплей Full HD з оптимізованої сенсорною технологією дозволяє управляти екраном за допомогою стилуса, пальця або перчатки, і навіть може використовуватися під дощем.
Z4I був розроблений для роботи в найсуворіших умовах. Має клас захисту IP65, захист від проникнення пилу і води, сертифікація MIL-STD 810G і опір падіння до шести футів роблять Z14I міцнішим, ніж інші пристрої цього типу. Ноутбук також було перевірено на вибухонебезпечну атмосферу, сонячну радіацію, солоний туман і стійкість до грибків, що виходить за рамки стандартів тестування в порівнянні з конкурентними девайсами.
z14i-powerful-performance-624x390

Доступність

Ціна Z14I починається від 4425$ і Ви можете придбати його, починаючи з серпня 2019 року. Щоб прочитати повну інформацію про Z14I, будь ласка, відвідайте нашу сторінку продуктів.