Відеоспостереження і контроль доступу

Один із видів нашої діяльності це – поставка і встановлення обладнання для систем безпеки, відеоспостереження і систем контролю доступу автотранспорту по всій території України. Для надання послуг з проектування будь-яких систем безпеки – СКУД, відеоспостереження, управління автотранспортом, у нас є фахівці з багаторічним досвідом роботи яким під силу реалізувати проект будь-якого рівня складності. Ми готові в будь-який момент виконати ваше замовлення

Системи безпеки -

це сукупність технічних пристроїв, призначених для забезпечення безпеки на об’єкті. За допомогою СКУД контролюють доступ на територію, стежать за відвідувачами і співробітниками підприємства, віддалено керують, обмежують або перегороджують вхід пристроями, ведуть облік робочого часу, попереджають позаштатні ситуації, захищають майно від грабежу. Після установки СКУД скорочують штат охорони або відмовляються від послуг найманих охоронних агентств.

Де використовується контроль доступу?

СКУД – узагальнена назва обладнання, тому можна підібрати конфігурацію для приватних, державних і громадських об’єктів. Такі системи використовуються на виробничих підприємствах, в фінансових установах, навчальних закладах, на базах, станціях метро і автостоянках.

Автономні і мережеві СКУД

Існують автономні і мережеві системи. До першої категорії відноситься бюджетне обладнання з мінімальним функціоналом. Така система СКУД комплектується турнікетами з найпростішими зчитувачами інформації, електрозамками, прийомним пультом для керування. Аудіодомофони теж відносяться до автономних СКУД. Вони дають можливість моніторити вхід на територію, дистанційно відкривати двері або ворота, але не дозволяють вести автоматизований облік відвідувань, записувати і зберігати інформацію.
За допомогою мережевих СКУД моніторять ситуацію в режимі онлайн і управляють вхідними замками, зберігають інформацію про відвідувачів, ведуть облік заїжджаючих на територію автомобілів. До мережевої системи при необхідності підключаються додатково камери відеоспостереження, вона дає можливість управляти з одного пульта десятками воріт або дверей, інтегрувати в СКУД протівопожежну сигналізацію. Зв’язок між обладнанням буває дротовий або бездротовий, організований за протоколами.

Різноманітність обладнання  СКУД залежать від умов на об’єкті та необхідних вимог:

  • Обмеження доступу або перегороджуючі пристрої – це турнікети, хвіртки, ворота, вхідні двері та шлагбауми з електронним замком.
  • Ідентифікатори зі зчитувачами – пристрої з пам’яттю, які контролюють вхід на територію без участі оператора.
  • Аудіо- і відеосистема – це мікрофони, динаміки, камери і монітори або екрани, з’єднані між собою. Вони забезпечують голосовий або відеозв’язок, запис на електронний носій.

Монтаж і сервіс

Будь-які системи безпеки – технічно складні системи, які потрібно правильно встановити і налаштувати. Щоб обладнання виконувало поставленне завдання і функції, потрібно періодично обслуговувати СКУД. Тому краще скористатися послугами професіоналів, які підберуть комплектацію, змонтують СКУД на об’єкті і стежитимуть за станом обладнання.