| Статус життєвого цикла продукта | |
| Статус життєвого цикла | Активний випуск |
| Базовий номер серії продуктів | BaseProductNumberKSTDS125MGDS135MGDS145MG |
| Компоненти для дронів та Засоби зв'язку | |
| Серія | DS125MG & DS135MG & DS145MG DIGITAL MINI SERVO |
| Спосіб живлення (двигуни) | Двигун постійного струму (DC Motor) |
| Тип (двигуни) | Двигун постійного струму (DC Motor) без осердя (Coreless) |
| Призначення двигуна | Серводвигун для радіокерованих моделей (RC) |
| Номінальна напруга | Номінал: 4,8 В постійного струму (4.8VDC) Робочий діапазон: 4,8 - 6,0 В постійного струму (4.8VDC-6.0VDC) |
| Частота обертання (RPM) | - |
| Швидкість обертання (кутова) | 0.15sec/60°@4.8V 0.12sec/60°@6.0V |
| Момент сили (Обертальний/Крутний) | 4,3 кгс·см @ 4,8V (0,4217 Н·м) 5,2 кгс·см @ 6,0V (0,51 Н·м) |
| Потужність - номінальна | - |
| Робоча частота | 1520 мкс / 333 Гц |
| Кут обертання за замовчанням | ±50° = 100° разом |
| М'який старт (Soft Start) | Програмований |
| Здатність до програмування | Так (Програмований) |
| Тип давача положення | Потенціометр |
| Вал - Діаметр шліца | 5 мм |
| Вал - Кількість зубців | 25 (25T) |
| Вал - Довжина (вільна) | 3,5 мм |
| Довжина Вала та Підшипника | - |
| Відстань між монтажними отворами | Трикутник 36,00 * 29,30 мм |
| Спосіб підключення | Провід з конектором: 1 (Оранжевий / Orange) - Сигнал команд ШІМ (PWM) 2 (Червоний / Red) - Напруга живлення DC+ 3 (Коричневий / Brown) - Напруга нуля DC- |
| Передавальне число редуктора | - |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал Редуктора (шестерень) | Загартована сталь |
| Особливості | - |
| Технічна інформація | |
| Детальний опис | DS135MG Digital Metal Gear Servo 10mm 5.2Kgf.cm 0.12sec for Glider Wing |
| Посилання на сайт виробника | https://kstservos.com/products/ds135mg-digital-metal-gear-servo-5-2kg-0-12sec-for-glider-wing |
| Даташит(и) | DS135MG Technical Specification |
| Корпус | |
| Розміри | 30 мм * 10 мм * 29.6 мм ± 0,2 мм (Корпус) |
| Вага одиниці (нетто) | 23 г ± 10% (за даними виробника) |
| Робоча температура | -10°C ~ 65°C |
| Упаковка | |
| Первинна упаковка | Картонна коробка 50 * 45 * 30 мм |
| Первинна упаковка - Кількість | 1 |
| Комплект постачання | DS135MG Servo - 1 шт., Гвинт фіксації важеля (штовхача, качалки) - 1 шт., Монтажні саморізи - 4 шт., Набір з 5 пластмасових важелів (штовхачів, качалок) різного розміру |
| Вторинна упаковка | Картонна коробка |
| Вторинна упаковка - Кількість | 100 |
| Групова упаковка | Картонна коробка |
| Групова упаковка - Кількість | 200 або 300 штук |
| Умови зберігання, вплив на довкілля, код ТН ЗЕД | |
| Рейтинг IP | - |
| ECCN | EAR99 / NLR (Не підлягає ліцензуванню) |
| Код ТН ЗЕД | 8501109990 |
| Країна походження | Китай (CN) |
| Дата випуску | 2026 рік |
Будь-ласка, уточнюйте характеристики в документації виробника, наведеній в розділі "Технічна інформація", або на сайті виробника.
DS135MG
- Виробник: KST
- Модель: DS135MG
- Наявність: 5000
-
грн. 1860.000
- Без ПДВ: грн. 1550.000
-
- 100 або більше: грн. 1800.000
- 1000 або більше: грн. 1740.000
Рекомендовані товари
KST, КСТ, DS135MG, BaseProductNumberKSTDS125MGDS135MGDS145MG








