| Статус життєвого цикла продукта | |
| Статус життєвого цикла | Активний випуск |
| Компоненти для дронів та Засоби зв'язку | |
| Серія | DS215MG |
| Спосіб живлення (двигуни) | Двигун постійного струму (DC Motor) |
| Тип (двигуни) | Двигун постійного струму (DC Motor) без осердя (Coreless) |
| Призначення двигуна | Серводвигун для радіокерованих моделей (RC) |
| Номінальна напруга | Номінал: 7,4 В постійного струму (4.8VDC) Робочий діапазон: 6,0 - 8,4 В постійного струму (6.0VDC-8.4VDC) |
| Частота обертання (RPM) | - |
| Швидкість обертання (кутова) | 0.060sec/60°@6.0V 0.055sec/60°@7.4V 0.050sec/60°@8.4V |
| Момент сили (Обертальний/Крутний) | 3,1 кгс·см @ 6,0V (0,304 Н·м) 3,7 кгс·см @ 7,4V (0,3628 Н·м) 4,0 кгс·см @ 8,4V (0,3923 Н·м) |
| Потужність - номінальна | - |
| Робоча частота | 1520 мкс / 333 Гц |
| Кут обертання за замовчанням | ±70° = 140° разом |
| М'який старт (Soft Start) | Програмований |
| Здатність до програмування | Так (Програмований) |
| Тип давача положення | Потенціометр |
| Вал - Діаметр шліца | 5 мм |
| Вал - Кількість зубців | 25 (25T) |
| Вал - Довжина (вільна) | 3,5 мм |
| Довжина Вала та Підшипника | - |
| Відстань між монтажними отворами | Прямокутник (4 отвори) 28,0 * 7,0 мм |
| Спосіб підключення | Провід з конектором: 1 (Оранжевий / Orange) - Сигнал команд ШІМ (PWM) 2 (Червоний / Red) - Напруга живлення DC+ 3 (Коричневий / Brown) - Напруга нуля DC- |
| Передавальне число редуктора | - |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал Редуктора (шестерень) | Загартована сталь |
| Особливості | - |
| Технічна інформація | |
| Детальний опис | DS215MG V8.0 Digital Metal Gear Micro Servo 4.0Kgf.cm 0.05sec for RC Glider and Helicopters |
| Посилання на сайт виробника | https://kstservos.com/products/ds215mg-v3-0-digital-metal-gear-micro-servo-3-70kg-cm-0-05sec-for-rc-glider-helicopters |
| Даташит(и) | DS215MG V8.0 Technical Specification |
| Корпус | |
| Розміри | 23 мм * 12 мм * 27,5 мм ± 0,2 мм (Корпус) |
| Вага одиниці (нетто) | 20 г ± 10% (за даними виробника) |
| Робоча температура | -10°C ~ 65°C |
| Упаковка | |
| Первинна упаковка | Картонна коробка 50 * 45 * 30 мм |
| Первинна упаковка - Кількість | 1 |
| Комплект постачання | DS215MG V8.0 Servo - 1 шт., Гвинт фіксації важеля (штовхача, качалки) - 1 шт., Монтажні саморізи - 4 шт., Набір з 5 пластмасових важелів (штовхачів, качалок) різного розміру |
| Вторинна упаковка | Картонна коробка |
| Вторинна упаковка - Кількість | 100 |
| Групова упаковка | Картонна коробка |
| Групова упаковка - Кількість | 200 або 300 штук |
| Умови зберігання, вплив на довкілля, код ТН ЗЕД | |
| Рейтинг IP | - |
| ECCN | EAR99 / NLR (Не підлягає ліцензуванню) |
| Код ТН ЗЕД | 8501109990 |
| Країна походження | Китай (CN) |
| Дата випуску | 2025 рік |
Будь-ласка, уточнюйте характеристики в документації виробника, наведеній в розділі "Технічна інформація", або на сайті виробника.
DS215MG V8.0
- Виробник: KST
- Модель: DS215MG V8.0
- Наявність: 70
-
грн. 1752.000
- Без ПДВ: грн. 1460.000
-
- 50 або більше: грн. 1668.000









