| Статус життєвого цикла продукта | |
| Статус життєвого цикла | Активний випуск |
| Базовий номер серії продуктів | BaseProductNumberKSTX10Series |
| Компоненти для дронів та Засоби зв'язку | |
| Серія | X10 Series Servos |
| Спосіб живлення (двигуни) | Двигун постійного струму (DC Motor) |
| Тип (двигуни) | Двигун постійного струму (DC Motor) без осердя (Coreless) |
| Призначення двигуна | Серводвигун для радіокерованих моделей (RC) |
| Номінальна напруга | Номінал: 7,4 В постійного струму (7.4VDC) Робочий діапазон: 4,8 - 8,4 В постійного струму (4.8VDC-8.4VDC) |
| Частота обертання (RPM) | - |
| Швидкість обертання (кутова) | 0.13sec/60°@4.8V 0.11sec/60°@6.0V 0.09sec/60°@7.4V 0.08sec/60°@8.4V |
| Момент сили (Обертальний/Крутний) | 4,5 кгс·см @ 4,8В (0,4413 Н·м) 6,0 кгс·см @ 6,0В (0,5884 Н·м) 7,2 кгс·см @ 7,4В (0,706 Н·м) 8,0 кгс·см @ 8,4В (0,7845 Н·м) |
| Потужність - номінальна | - |
| Робоча частота | 1520 мкс / 333 Гц |
| Кут обертання за замовчанням | ±60° = 120° разом |
| М'який старт (Soft Start) | Програмований |
| Здатність до програмування | Так (Програмований) |
| Тип давача положення | Потенціометр |
| Вал - Діаметр шліца | 5 мм |
| Вал - Кількість зубців | 25 (15T) |
| Вал - Довжина (вільна) | 3,5 мм |
| Довжина Вала та Підшипника | - |
| Відстань між монтажними отворами | Трикутник 36,00 * 21,50 мм |
| Спосіб підключення | Провід з конектором: 1 (Оранжевий / Orange) - Сигнал команд ШІМ (PWM) 2 (Червоний / Red) - Напруга живлення DC+ 3 (Коричневий / Brown) - Напруга нуля DC- |
| Передавальне число редуктора | - |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал Редуктора (шестерень) | Загартована сталь |
| Особливості | - |
| Технічна інформація | |
| Детальний опис | X10 Mini Pro Digital Metal Gear Servo 8.0Kgf.cm 0.08sec for Competition Gliders and Large Scale Gliders |
| Посилання на сайт виробника | https://kstservos.com/products/x10-mini-pro-digital-metal-gear-servo-8-0kgf-cm-0-08sec-for-competition-gliders-and-large-scale-gliders?variant=45153232322745 |
| Даташит(и) | X10 Mini Pro Technical Specification |
| Корпус | |
| Розміри | 30 мм * 10 мм * 28,0 мм ± 0,2 мм (Корпус) |
| Вага одиниці (нетто) | 20 г ± 10% (за даними виробника) |
| Робоча температура | -10°C ~ 65°C |
| Упаковка | |
| Первинна упаковка | Картонна коробка |
| Первинна упаковка - Кількість | 1 |
| Комплект постачання | X10 Mini Pro Servo - 1 шт., Гвинт фіксації важеля (штовхача, качалки) - 1 шт., Монтажні саморізи - 4 шт., Набір з 2 пластмасових важелів (штовхачів, качалок) різного розміру |
| Вторинна упаковка | Картонна коробка |
| Вторинна упаковка - Кількість | 100 |
| Групова упаковка | Картонна коробка |
| Групова упаковка - Кількість | 200 або 300 штук |
| Умови зберігання, вплив на довкілля, код ТН ЗЕД | |
| Рейтинг IP | - |
| ECCN | EAR99 / NLR (Не підлягає ліцензуванню) |
| Код ТН ЗЕД | 8501109990 |
| Країна походження | Китай (CN) |
Будь-ласка, уточнюйте характеристики в документації виробника, наведеній в розділі "Технічна інформація", або на сайті виробника.
X10 Mini Pro-A
- Виробник: KST
- Модель: X10 Mini Pro-A
- Наявність: Товар відсутній на складі
-
грн. 0.000
- Без ПДВ: грн. 0.000
Рекомендовані товари
KST, КСТ, X10 Mini Pro, X10 Mini Pro-A, X10 Mini Pro-B, BaseProductNumberKSTX10Series









