Про нас

Компанія ЕКЗОТ, є одним з провідних постачальників промислового обладнання для автоматизації, інноваційних виробів та інших рішень. Володіючи широкою логістичною підтримкою, компанія постачає обладнання промислового типу та програмне забезпечення.

Комплексні рішення

На Ваш вибір широкий спектр обладнання, від кінцевого рівня до початкового.

Підбір обладнання​

Ми пропонуємо Вам саме те, що потрібно, вивчивши та узгодивши з Вами усі питання.

Швидка логістика

Час доставки від двох до трьох тижнів, ми користуємось найшвидшими логістичними послугами.

Наше підприємство:

Підприємство ТОВ “Електроні компоненти та засоби обчислювальної техніки” 

Пропонує великий спектр обладнання для промислової автоматизації, забезпечуємо всім необхідним для старту проекту. Вибравши нашу компанію, Ви займаєтесь тільки своїм  проектом, та не витрачаєте час на пошук обладнання. Дзвоніть прямо зараз і ми зможемо Вас проконсультувати з усіх  питань, та якнайшвидше запропонувати Вам рішення.

ТОВ «ЕКЗОТ» є партнером провідних світових компаній, які розробляють та впроваджують інноваційні та сучасні технології по усьому світу – DURABOOK, TAICEN, PROTECH, MWT, JHCTECH, GESHEM, APLEX, C&T SOLUTION, AVALUE, ELGENS, ORING, GIADA, ADVANTECH, WINMATE, VECOW, DATAPATH та ін.

Вже протягом кількох років, ми представляємо продукцію світових лідерів на ринку України, здійснюємо гарантійне обслуговування та підтримку клієнтів. Відпрацьована логістика дозволяє нам вчасно, на протязі 2-3 тижнів з моменту укладення Договору, забезпечувати постачання будь якої продукції зазначених компаній, що складається з більш ніж 10000 найменувань.

Ми впевнені, що наші ціни є конкурентні на ринку України, та можуть Вас приємно здивувати.

З повагою,

Директор ТОВ «ЕКЗОТ»

Гнєзділов Олексій Володимирович